Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Wspólnota wspólnot na dorocznym spotkaniu opłatkowym (foto)

Wspólnota wspólnot na dorocznym spotkaniu opłatkowym (foto)

opłatek wspólnot parafialnych, par. Św. Brata Alberta Świebodzice

To już taka mała tradycja, że wspólnoty działające w naszej parafii spotykają się na opłatku parafialnym wraz ze swoimi duszpasterzami. W niedzielne popołudnie 14 stycznia tradycji stało się zadość i po raz kolejny wspólnie świętowaliśmy.

Przedstawiciele każdej z grup parafialnych przybyli na to okolicznościowe spotkanie, a wśród nich: kapłani, katecheci, róże różańcowe, panowie kościelni, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Św., Ewangelizacyjna Grupa Teatralna, schola, panie dbające o czystość kościoła, Rada Parafialna, Rada Budowy, Bractwo Szkaplerzne, Grupa Modlitewna, oraz chórzystki parafialne.

Ksiądz proboszcz Daniel Szymanik w okolicznościowej laudacji podziękował za zaangażowanie w życie parafii i podkreślił, aby zawsze czuć się jako gospodarze, zarówno w świątyni, jaki domu parafialnym. Przy łamaniu się opłatkiem nie zabrakło serdeczności i życzeń Bożego błogosławieństwa i miłości na rozpoczęty nowy rok. W dalszej części śpiew kolęd i pełne życzliwości rozmowy oraz multimedialne relacje i prezentacje ks. Mirosława z wydarzeń parafialnych wypełniły tegoroczne spotkanie.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania spotkania opłatkowego składamy serdeczne Bóg zapałać.

>>> Galeria zdjęć ze spotkania opłatkowego <<<

Dodaj komentarz

Top