Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > „Elektroniczna Taca” uruchomiona

„Elektroniczna Taca” uruchomiona

Na prośbę i sugestie wielu parafian, uruchomiono możliwość wsparcia naszej parafii poprzez tzw. „elektroniczną tacę”

Współczesny świat rozwija się w zawrotnym tempie, a nowe technologie przenikają do każdej dziedziny naszego życia. Kościół, będący strażnikiem tradycji, również korzysta z nowoczesnych rozwiązań, by jeszcze lepiej służyć wiernym i wspierać ich w codziennym życiu duchowym. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest „Elektroniczna Taca” w naszej parafii.

qr_code_taca_albertswiebodzice_black.pngZapraszamy wszystkich parafian do korzystania z „Elektronicznej Tacy” i wsparcia naszej parafii w sposób, który jest wygodny i dostosowany do współczesnych realiów. Dzięki Waszej hojności możemy wspólnie dbać o naszą świątynię, rozwijać naszą wspólnotę i kontynuować naszą misję duchową. Elektroniczna taca to krok ku przyszłości, który pozwala łączyć nowoczesność z tradycją. Wspólnie możemy zbudować silną i zjednoczoną wspólnotę, gotową na wyzwania XXI wieku. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie.

 

Dodaj komentarz

Top