Strona Główna > Ogłoszenia

XI tydzień zwykły

16 czerwca 2024 r.

1. Dzisiaj przypada XI niedziela w ciągu roku. Odpust Parafialny ku czci św. Brata Alberta Chmielowskiego. Suma odpustowa o godz. 12:00.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane są przez cały czerwiec codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedziele przed Mszą św. o 7:45.

3. Ze względu na dłuższe dni i różnego rodzaju wyjazdy niedzielne do rodzin i na łono natury informujemy, że zgodnie z naszą parafialną tradycją od 1 niedzieli czerwca do ostatniej niedzieli sierpnia przenieśliśmy ostatnią niedzielną Mszę św. wieczorną z 18:00 na godz. 20:00. W dni powszednie Msze św. bez zmian.

4. W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Dziękujemy wraz z uczniami i nauczycielami za mijający rok edukacji i prosimy o dobry i szczęśliwy wypoczynek wakacyjny.

6. Organizujemy pielgrzymko-wczasy w Grecji. Mamy wolne miejsce. Wszelkie informacje dostępne w zakrystii.

7. Kancelaria parafialna czynna w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej. W sprawach, które możemy załatwić drogą elektroniczną online proszę pisać na parafialną skrzynkę albertswiebodzice@gmail.com

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.

9. Na naszej stronie internetowej jest dostępna możliwość zamawiania intencji mszalnych drogą elektroniczną. System działa w zakładce „Intencje” lub „Zamów intencję online”. Można oczywiście zamawiać intencje również w sposób tradycyjny w zakrystii.

10. Na prośbę i sugestie wielu parafian, uruchomiono możliwość wsparcia naszej parafii poprzez tzw. „elektroniczną tacę”.

Współczesny świat rozwija się w zawrotnym tempie, a nowe technologie przenikają do każdej dziedziny naszego życia. Kościół, będący strażnikiem tradycji, również korzysta z nowoczesnych rozwiązań, by jeszcze lepiej służyć wiernym i wspierać ich w codziennym życiu duchowym. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest „Elektroniczna Taca” w naszej parafii.

qr_code_taca_albertswiebodzice_black.pngZapraszamy wszystkich parafian do korzystania z „Elektronicznej Tacy” i wsparcia naszej parafii w sposób, który jest wygodny i dostosowany do współczesnych realiów. Dzięki Waszej hojności możemy wspólnie dbać o naszą świątynię, rozwijać naszą wspólnotę i kontynuować naszą misję duchową. Elektroniczna taca to krok ku przyszłości, który pozwala łączyć nowoczesność z tradycją. Wspólnie możemy zbudować silną i zjednoczoną wspólnotę, gotową na wyzwania XXI wieku. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie.

11. Prasa katolicka, czyli „Gość Niedzielny” i „Niedziela” są do nabycia w zakrystii. Pozostałe bezpłatne materiały są dostępne przy wyjściu na stojaku gazetowym.

12. Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.