Strona Główna > Ogłoszenia

V tydzień zwykły

5 lutego 2023 r.

1. Dzisiaj przypada V niedziela zwykła.
  2. I niedziela m-ca. Po porannej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie z grupami modlitewnymi. W godzinach 17:00 – 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  3. W środę zapraszamy na spotkanie formacyjne Bractwa Szkaplerznego. Rozpoczniemy od Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy o 17:00.
  4. W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1800.
  5. W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i światowy dzień chorego. Na Mszy św. porannej i wieczornej udzielimy Sakramentu Namaszczenia chorym i cierpiącym. Nie jest to „ostatnie” namaszczenie, ponieważ takiego sakramentu nie ma. Sakrament namaszczenia chorych leczy i wspomaga w cierpieniu i jest sakramentem dla chorych, niekoniecznie konających. Zapraszam wszystkich chorych na liturgię w tym dniu.
  6. Za tydzień w 2 niedzielę miesiąca taca w całości zostanie przeznaczona na wynagrodzenie naszych organistów. Będzie to comiesięczna forma podziękowania naszej wspólnoty za ich wysiłek.
  7. Na naszej stronie internetowej jest dostępna możliwość zamawiania intencji mszalnych drogą elektroniczną. System działa w zakładce „Intencje” lub „Zamów intencję online”. Można oczywiście zamawiać intencje również w sposób tradycyjny w zakrystii.
  8. Kancelaria parafialna czynna w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej (ok. 18:30). W sprawach, które możemy załatwić drogą elektroniczną (online) proszę pisać na parafialną skrzynkę albertswiebodzice@gmail.com
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła, dezynfekcję i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  11. Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.