Strona Główna > Ogłoszenia

XXIX Tydzień Zwykły

17 października 2021

• Dzisiaj przypada XXIX niedziela w ciągu roku.
  • Tradycyjnie w październiku w naszej diecezji prowadzone jest dzieło wsparcia Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy, w formie zbiórki ofiar do puszek. W naszej parafii zostanie ona przeprowadzona dzisiaj (w niedzielę).
  • Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy codziennie o 17:30. Bezpośrednio po nabożeństwie wieczorna Msza św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wspólną modlitwę.
  • 19 października (wtorek) kontynuujemy cykl spotkań „Wieczory Józefowe”. W roku Świętego Józefa chcemy szukać w nim wzoru i modlić się za Jego wstawiennictwem. Po wieczornej Mszy Świętej w najbliższy wtorek, ok. 18:30 konferencja i modlitwa do Świętego Józefa.
  • W środę Spotkanie Bractwa Szkaplerznego. Rozpoczniemy Adoracją w ciszy o 17:00
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.
  • Zbliża się listopad, a wraz z nim czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. W tradycji Kościoła mamy WYPOMINKI, czyli modlitwę za tych, których Pan Bóg odwołał już do siebie. Kartki wypominkowe są dostępne na skrzynce przy wyjściu z kościoła. Prosimy czytelnie wypisywać na kartkach imiona zmarłych /po jednej stronie żeńskie, a po drugiej męskie/ oraz nazwę ulicy. To nam umożliwi posegregowanie kartek wypominkowych i ułatwi organizację nabożeństw za zmarłych polecanych w Wypominkach. Koperty z wypominkami prosimy składać do skrzynki stojącej na środku kościoła.
  • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy mogli wspomóc swoją ofiarą Papieskie Dzieła Misyjne z racji niedzieli misyjnej.
  • W związku z nasilającą się kolejną falą zachorowań oraz mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych zgromadzeń liturgicznych przypominam i proszę o zasłanianie ust i nosa w kościele. To nic nie kosztuje, a może ochronić przed transmisją różnych wirusów. Przy wejściu do kościoła mamy bezdotykowy dyspenser z płynem dezynfekcyjnym. Proszę o korzystanie z niego.
  • Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej, tj. ok 18:30. W sprawach, które możemy załatwić drogą elektroniczną (online) proszę pisać na parafialną skrzynkę albertswiebodzice@gmail.com
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła, dezynfekcję i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800