Strona Główna > Ogłoszenia

XXVI tydzień zwykły

25 września 2022 r.

1. Dzisiaj przypada XXVI niedziela w ciągu roku.
  2. W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.
  3. Od 1 października (sobota) rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, codziennie o 17:15. Bezpośrednio po nabożeństwie wieczorna Msza św. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wspólną modlitwę.
  4. I sobota m-ca. Msza o 8:00 wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie z grupami modlitewnymi po porannej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00.
  6. W związku z koniecznością zaplanowania intencji Mszalnych w 2023 r. osoby, które chciałyby zarezerwować sobie Msze św. gregoriańskie w nowym roku, prosimy o zgłoszenie tego faktu do 16 października. Pozostałe rezerwacje na 2023 r. będziemy przyjmować od 30 października.
  7. Osoby, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa informujemy, że nauki przedmałżeńskie rozpoczęły się w naszym mieście w par. Św. Mikołaja w sobotę 24 września 2022 r. o godz. 19:00 na „wikarówce”. Zainteresowanych bardzo prosimy o zaplanowanie sobie tego wydarzenia.
  8. Kancelaria parafialna czynna w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej (ok. 18:30). W sprawach, które możemy załatwić drogą elektroniczną (online) proszę pisać na parafialną skrzynkę albertswiebodzice@gmail.com
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła, dezynfekcję i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.
  11. Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych niedzielnych

800, 930, 1045, 1200, 1800