Strona Główna > Ogłoszenia

XVII Tydzień Zwykły

25 lipca 2021

• Dzisiaj przypada XVII niedziela w ciągu roku.
  • Dzisiaj wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Święcenie pojazdów mechanicznych odbywa się w dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. Na koniec Mszy św. kapłan odmówi modlitwę błogosławieństwa, a następnie udamy się przed kościół do swoich pojazdów, gdzie podejdzie kapłan kropiąc was wodą święconą i wręczy pamiątkę patrona podróżujących.
  • Dzisiejsza niedziela 25 lipca jest obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień́ solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Po Mszach organizujemy zbiórkę̨ funduszy, które zostaną̨ im przekazane za pośrednictwem Caritas Polska.
  • W środę Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.
  • Za tydzień I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie z grupami modlitewnymi po porannej Mszy św. o 8:00.
  • Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Świdnickiej na Jasną Górę, w Grupie Duchowego Uczestnictwa. Organizujemy również wyjazd autokarowy w dniu 8 sierpnia. Wyjazd o godz. 6:00 z przystanku przy ul. Piłsudskiego. Zapisy w zakrystii.
  • Kancelaria parafialna pracuje w trybie zdalnym albertswiebodzice@gmail.com W sprawach pilnych i losowych zapraszamy do zakrystii po Mszach św. wieczornych.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła, dezynfekcję i przygotowanie do dzisiejszej liturgii.
  • Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
  • Na nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi.

Porządek Mszy świętych w czasie wakacyjnym (lipiec i sierpień):

800, 930, 1045, 2000

w dni powszednie: