Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > W górach jest się bliżej Pana Boga – wyjazd lektorów

W górach jest się bliżej Pana Boga – wyjazd lektorów

Podczas wakacji, pomimo upału kilku lektorów wyruszyło w Sudety. Szlak był wymagający, młodzież sprostała trudnym warunkom.

Wyprawa rozpoczęła się wcześnie rano, młodzież pod opieką ks. Wojciecha Oleksego wyruszyła z Szklarskiej Poręby w stronę Śnieżnych Kotłów przez Szrenicę. Rekompensatą trudu wędrówki były przepiękne widoki, które na zawsze pozostaną w sercach młodzieży.

Wspólna wędrówka była okazją do wielu pięknych rozmów. Nie zabrakło modlitwy Liturgią Godzin, Drogi Krzyżowej. Lektorzy wysłuchali konferencji: „Jak stać się prawdziwym mężczyzną”.  Wyczerpana, ale szczęśliwa młodzież wieczorem wróciła do Świebodzic.

Dodaj komentarz

Top