Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Z Matką Bożą Fatimską W Naszych Codziennych Sprawach

Z Matką Bożą Fatimską W Naszych Codziennych Sprawach

Od czasu kiedy Matka Boża nawiedziła nasza parafię w cudownej figurze Pani Fatimskiej, od maja do października 13 dnia każdego miesiąca czciciele Niepokalanego Serca Maryi gromadzą się na Eucharystii i na nabożeństwie ku jej czci.

W sierpniowy wieczór Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. wikariusz Wojciech Oleksy, który przypomniał historię objawień sprzed ponad 100 lat.

Po Eucharystii zostały odczytane prośby i podziękowania zapisane w księdze intencji fatimskich. Następnie naszą modlitwą był Różaniec Święty. Podczas niego rozważaliśmy życie i postawę Matki Bożej oraz Jej Syna, w tajemnicy chwalebnej Wniebowzięcia NMP. Po czym przy śpiewie pieśni maryjnych ruszyliśmy w procesji światła wokół kościoła. Na koniec przed rozesłaniem wierni otrzymali uroczyste błogosławieństwo.

Dodaj komentarz

Top