Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Odpust 2021: Umocnieni Darami Ducha Świętego

Odpust 2021: Umocnieni Darami Ducha Świętego

17 czerwca, w doroczną uroczystość rodziny parafialnej związaną ze świętym Bratem Albertem Chmielowskim, do naszej parafii przybył bp Ignacy Dec – Biskup Senior, który przewodniczył odpustowej Eucharystii i udzielił sakramentu bierzmowania 41 kandydatom.

Czas odpustu to zawsze czas dziękczynienia za wszelkie dobro otrzymane od Boga, to także łaski i Bożego Miłosierdzia. W homilii wygłoszonej biskup Ignacy Dec przypomniał postać patrona naszej świątyni i parafii, podkreślając przez co zdobył świętość i jak pozostał w pamięci Kościoła i naszego narodu. Biskup Senior sprawując najświętszą ofiarę obecnej młodzieży w sakramencie bierzmowania udzielił darów Ducha Świętego.

 

Dodaj komentarz

Top