Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Dzień skupienia młodzieży

Dzień skupienia młodzieży

Kandydaci do sakramentu bierzmowania przeżywali swój dzień skupienia. Jest to forma przygotowania bliższego do sakramentu bierzmowania.

Dzień skupienia poprowadził ks. Radosław Mielczarek, który wygłosił konferencje na temat grzechu. Po konferencji nastąpiła modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i okazja do spowiedzi. Nabożeństwo śpiewem ubogaciła schola Cor Cordium.

Czas spędzony na wspólnej modlitwie oraz głoszeniu kerygmatu wpisuje się w formację młodzieży przygotowującą do przyjęcia szczególnego sakramentu, w którym Bóg umacnia człowieka w wyznawaniu wiary i obdarza darami Ducha Świętego.

Na czas ostatnich dni przygotowań przed uroczystością przyjęcia sakramentu bierzmowania życzymy młodym wielu łask Bożych i wytrwałości na każdy dzień.

Dodaj komentarz

Top