Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > „Albertowe Nutki” u św. Józefa

„Albertowe Nutki” u św. Józefa

Nasza parafialna scholka pielgrzymowała do Krzeszowa. Nie zabrakło czasu na modlitwę i wspólną zabawę.

W sobotę nasza scholka „Albertowe Nutki” pod opieką ks. Wojciecha Oleksego i Pani Kasi oraz Rodziców wyruszyła na pielgrzymkę do Krzeszowa. Na początku przewodnik oprowadził grupę po Opactwie Krzeszowskim, opowiadając ciekawostki historyczne. W samo południe „Albertowe Nutki” uczestniczyły w Mszy św. sprawowanej w kościele św. Józefa, homilię wygłosił ks. prałat Marian Kopko – kustosz Sanktuarium. Ks. Wojciech modlił się w intencji dzieci i rodzin.

Po Mszy św. dzięki gościnności ks. Kustosza pątnicy pod wiatom zjedli posiłek, następnie były wspólne gry i zabawy integracyjne. Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem podziemi opactwa oraz warsztatami średniowiecznymi.

Niech Łaskawa Pani z Krzeszowa i św. Józef mają opiekę nad naszymi rodzinami i prowadzą wszystkich do Jezusa.

Dodaj komentarz

Top