Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Na raty – Rekolekcje Adwentowe

Na raty – Rekolekcje Adwentowe

ks. Ławniczak

IV Niedziela Adwentu zamknęła cykl naszych rekolekcji parafialnych „na raty” bo zamiast  3 dni rekolekcyjnych odprawianych codziennie, nauki rekolekcyjne sprawowane były przez 3 poprzednie niedziele.

Sens rekolekcji najpełniej oddają słowa Jezusa: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.  Nawracać się, to znaczy zmieniać na nowo swoje myślenie, a co za tym idzie postępowanie. Nasze życie powinniśmy przeżywać w łączności z Bogiem, winniśmy naśladować w nim Chrystusa, słuchać Jego Ewangelii. On wskazuje nam właściwą drogę, którą powinniśmy iść. By móc na nowo na nią wejść, trzeba najpierw skonfrontować to, co ma miejsce w naszym życiu z nauczaniem Chrystusa. Rekolekcje poprowadził dla nas ks. Grzegorz Ławniczak.

Dodaj komentarz

Top