Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Ewangelizacyjna Grupa Teatralna > Misterium Tajemnice Eucharystii dotarło do Wrocławia

Misterium Tajemnice Eucharystii dotarło do Wrocławia

Ewangelizacyjna Grupa Teatralna par. Św. Brata Alberta w Świebodzicach

Potrzeba ewangelizacji jest wielka. Prawda o zbawczej Ofierze Chrystusa musi być głoszona na różne sposoby i rożnymi metodami. W tę prawdę wpisuje się misterium „Tajemnice Eucharystii”, które to parafialna grupa teatralna prezentuje już od 3 lat w różnych kościołach Dolnego Śląska.

W dalszym ciągu jest potrzeba, aby pogłębiać swoją wiarę, chociażby czerpiąc z objawień boliwijskiej mistyczki Kataliny Rivas, do której to sam Jezus skierował słowa. Słowa, które nie zawierają nowych prawd, ale mają przypominać ewangeliczne wezwanie do nawrócenia, przyjęcia Boga i Jego miłości oraz zachęcać do życia zgodnego z dekalogiem, Ewangelią i nauką Kościoła katolickiego.
Ewangelizacyjna Grupa Teatralna daje tę możliwość, aby zobaczyć w formie misterium to co usłyszała i zapisała prosta dziewczyna z boliwijskiego miasta Cochabamba.

W niedzielę 18 czerwca 2017, nasza grupa zawitała do karmelitańskiego Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, które znajduje się w par. Opieki Św. Józefa we Wrocławiu. Życzliwe podjęcie przez parafian i w osobie o. Krzysztofa Piskorza sprawiło, że czuliśmy się bardzo rodzinnie i z wielką radością mogliśmy zaprezentować już po raz 21 misterium o tajemnicy Mszy Św.

Dodaj komentarz

Top