Jesteś tutaj
Strona Główna > Informacje > Zapraszamy na Orszak Trzech Króli

Zapraszamy na Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli w Świebodzicach 2016

Drodzy Parafianie. Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli w Świebodzicach. Gromadzimy się w Rynku o godz. 14.00, skąd wyruszy orszak ulicami naszego miasta.

W sobotę 6 stycznia o godz. 14.00 w sobotę z Rynku, po raz kolejny wyruszy Orszak Trzech Króli. Bardzo gorąco zachęcamy wszystkich naszych Parafian do wzięcia udziału w tym wydarzeniu nie zważając na warunki atmosferyczne. Prosimy o udział z dziećmi i całymi rodzinami. Każde dziecko i jeśli tylko wystarczy również dorosły otrzymają korony w kolorze zielonym, które będzie można odebrać na stoisku w Rynku przed wyruszeniem Orszaku.  Warto drodzy wziąć udział w tym radosnym i kolorowym wydarzeniu. Orszak przyjdzie ulicami: Kopernika, Świdnicką, Pocztową i Wolności.

Finał odbędzie się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie będzie możliwość napicia się ciepłej herbaty lub kawy. Na hali będzie miało miejsce wspólne kolędowanie przy akompaniamencie zespołu młodzieżowego z Dobromierza.

Dodaj komentarz

Top