Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Rekolekcje diecezjalne w Świebodzicach

Rekolekcje diecezjalne w Świebodzicach

Zapraszamy na diecezjalne rekolekcje ewangelizacyjne, które odbędą się już w najbliższy weekend na terenie hali świebodzickiego OSiRu.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych rekolekcjach. Będziemy prosić o szczególne umocnienie mocą Ducha Świętego, dlatego już dziś zgłoś swój udział. Przewidujemy cztery dni intensywnej współpracy z Duchem Świętym. Pierwszy dzień jest dedykowany siostrom zakonnym, drugi kapłanom, trzeciego dnia zapraszamy młodzież, natomiast ostatni dzień jest dla nas wszystkich.

Zespół Mocni w Duchu jest zawodową, liczącą 40 osób, drużyną ewangelizacyjną! Prowadzą rekolekcje, grają koncerty, nagrywają płyty i głoszą konferencje. Ich duchowością jest połączenie duchowości ignacjańskiej z duchowością charyzmatyczną. Zespół Mocni w Duchu posługuje wraz z kapłanem – o. Pawłem Sawiakiem SJ.

Wszystkie potrzebne informacje i rejestracja znajduje się na stronie www.strumieniewodyzywej.pl

Dodaj komentarz

Top