Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Miłość do grzesznika nie umiera. Niedziela z księdzem z Petersburga.

Miłość do grzesznika nie umiera. Niedziela z księdzem z Petersburga.

par. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Świebodzicach

W niedzielę 2 kwietnia gościliśmy kapłana diecezji moskiewskiej pracującego aktualnie w Sankt Petersburgu.

Mowa o ks. Vadimie Szajkiewiczu, który przed 20 lat wraz z naszym księdzem proboszczem ks. Danielem Szymanikiem ukończył Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu, a następnie został wyświęcony w swoim rodzimym kraju – Rosji na prezbitera czyli księdza. Dziś tam pracuje, ale korzystając z życzliwości polskich kolegów kapłanów zapraszany jest na rekolekcje oraz inne wydarzenia duszpasterskie, czy tak jak u nas na wygłoszenie niedzielnej homilii.

Posłuchajmy o czym ks. Vadim mówił w V Niedzielę Wielkiego Postu w naszym kościele.

One thought on “Miłość do grzesznika nie umiera. Niedziela z księdzem z Petersburga.

Dodaj komentarz

Top