Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Grupa Teatralna ewangelizowała Wałbrzych

Grupa Teatralna ewangelizowała Wałbrzych

Parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

Piękne, głębokie, pożyteczne i pomocne w duchowym przeżywaniu Mszy Świętej – to Misterium „Tajemnice Eucharystii”, które po raz drugi zagościło w Wałbrzychu dzięki naszej parafialnej grupie teatralnej.

Poprzez mistyczne doświadczenia spisane przez Catalinę Rivas, boliwijską stygmatyczkę, Pan Jezus i Matka Boża pragną nauczyć nas owocnie uczestniczyć w tym największym wydarzeniu naszego zbawienia, które uobecnia się w czasie każdej Mszy Świętej.

W niedzielę 8 maja nasza Ewangelizacyjna Grupa Teatralna gościła ze swoim sztandarowym przedstawieniem w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu. Zostaliśmy pięknie przyjęci przez miejscowych duszpasterzy i wiernych z ks. prał. Krzysztofem Moszumańskim na czele. Misterium spełniło swoją funkcję przybliżając prawdę o Najświętszej Eucharystii.

Parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

Dodaj komentarz

Top