Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Podjęli prawdziwą walkę

Podjęli prawdziwą walkę

Młodzież z Alberta Świebodzice

By stoczyć prawdziwą bitwę, nie trzeba nikogo zabijać ani nawet ranić. Wystarczy wziąć udział w jednym z wielu scenariuszy paintballu – gry bezpiecznej, wyzwalającej sto procent adrenaliny.

Wyjazd parafialny lektorów i młodzieży rozpoczął się od zwiedzania Opactwa w Krzeszowie. W kaplicy MB Loretańskiej została odprawiona Msza św. ks. Wojciech Oleksy w homilii nawiązał do sylwetki św. Józefa, mówił o potrzebie dzielenia się bogactwem  swojej osobowości z drugim człowiekiem.

Jak twierdzi Kacper – nasz lektor – paintball to wspaniała zabawa, która wyrabia zwinność, sprawność, orientację w terenie, uczy myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania decyzji, działania w zespole, koleżeństwa i szacunku dla przeciwnika.

Po 3 godzinach zmagań na polu walki spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem.

One thought on “Podjęli prawdziwą walkę

Dodaj komentarz

Top