Jesteś tutaj
Strona Główna > Polecamy > XII Tydzień kultury chrześcijańskiej – Chrzest Polski i jego konsekwencje

XII Tydzień kultury chrześcijańskiej – Chrzest Polski i jego konsekwencje

XII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

W poniedziałkowy wieczór 6 czerwca w ramach trwającego w diecezji świdnickiej XII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej do naszej parafii przybył ks. prał. Tadeusz Chlipała, rektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej.

Ksiądz prelegent przewodniczył Mszy Św. o godz. 18.00 wygłaszając słowo Boże na temat postawy współczesnego chrześcijanina w oparciu o osiem błogosławieństw. Następnie ks. rektor spotkał się w parafianami wśród których dużą grupą była młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania oraz ich rodzice i wygłosił prelekcję na temat: „Chrzest Polski i jego konsekwencje społeczne i religijne”.

2 thoughts on “XII Tydzień kultury chrześcijańskiej – Chrzest Polski i jego konsekwencje

Dodaj komentarz

Top