Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Zbiórka charytatywna na rzecz Antosia

Zbiórka charytatywna na rzecz Antosia

W niedzielę 30 października 2022 r. odbędzie się

zbiórka charytatywną na rzecz niespełna dwuletniego Antosia Sobeckiego ze Świebodzic.

Dziecko urodziło się z najcięższą wadą serca, ma połowę serca – to HLHS. Przeszedł już pięć operacji na otwartym sercu. Pilnie musi się odbyć operacja ratującą jego życie.

Operacja odbędzie się w Genewie i zostanie podzielona na dwa etapy, a łączny jej koszt to ponad 2 mln zł. Do końca 31 października br. rodzice muszą na zarejestrowanej zbiórce prowadzonej przez Fundację Siepomaga, uzbierać ponad 1 mln zł. na I etap operacji. Jeżeli w terminie nie zostanie zebrana potrzebna kwota, wówczas Klinika w Genewie odwoła termin operacji, a wtedy Antoś najprawdopodobniej nie przeżyje. Jeżeli operacja się odbędzie, rodzice będą musieli uzbierać kolejny 1 mln zł. na drugi etap operacji.

Do pomocy w zbiórce włączyło się wiele osób. Są organizowane festyny charytatywne, koncerty, licytacje, zawody sportowe. W akcję włączyły się instytucje, parafie i osoby prywatne. Na I etap operacji brakuje jeszcze około 45.000 zł.

Należy nadmienić, że Rodzice Antosia są pielęgniarzami, na co dzień ratują zdrowie i życie ludzi. Państwo Karolina i Łukasz proszą o wsparcie ich dziecka w ratowaniu jego życia.

Po każdej Mszy św. wolontariusze będą zbierać środki finansowe na terenie kościelnym.

  • będzie również do nabycia ciasto…

Apelujemy o włączenie się w akcję.

Kliknij w zdjęcia, a zobaczysz szczegóły…

Dodaj komentarz

Top