Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Udana akcja charytatywna

Udana akcja charytatywna

Antoś może być dalej leczony…

Pan Łukasz Sobecki przekazał nam informację o kwocie jaką wczoraj na parafialnej akcji charytatywnej udało się zebrać dla Antosia. Jest to 11 tyś. 036 zł.

Ponad 11 tysięcy zł., to ogromne wsparcie.

W sumie podczas całej akcji zbierania środków na leczenie dziecka zebrano 1 mln. 130 tyś. 832 zł. W akcję włączyło się ponad 20 tyś. osób i instytucji.

Przedstawiamy relację jednej z wolontariuszek:
Proszę ks. proboszcza,
podczas wczorajszej zbiórki charytatywnej dla Antosia Sobeckiego nasi Parafianie okazali ogromne wsparcie, zrozumienie i troskę o Antosia z życzeniami, by dziecko mogło wrócić do zdrowia. Niektórzy mieli łzy w oczach…
Parafianie pytali się o Antosia, kiedy będzie operacja, ile jeszcze będzie trzeba uzbierać na kolejny etap operacji, życzyli mu zdrowia i prosili, aby rodzicom przekazać wyrazy wsparcia i pozdrowienia. Parafianie pytali się również, kiedy będzie kolejny kiermasz ciast – bo choć były pyszne –  to było ich za mało i chcieliby znów wspomóc w takim akcencie leczenie Antosia.
My wolontariusze, zdajemy sobie sprawę  z tego, że w tej zbiórce bardzo pomógł księdza apel i prośba o wsparcie Antosia. Bardzo za to wszyscy dziękujemy. Spotkaliśmy się wczoraj ze strony parafian z gestem wsparcia tam, gdzie pomoc jest potrzebna, z dobrymi słowami. Bardzo się cieszymy z tego i dziękujemy za udostepnienie w tym celu terenu kościelnego i umieszczenie informacji z apelem na stronie internetowej Naszej Parafii, a parafianom dziękujemy za wsparcie podczas zbiórki.

Dodaj komentarz

Top