Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Zaproszenie na uroczystość poświęcenia kościoła

Zaproszenie na uroczystość poświęcenia kościoła

parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

„Jeżeli Pan domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci,
którzy go wznoszą”.
Ps 127, 1

Wdzięczny Miłosiernemu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, z ogromną radością mam zaszczyt zaprosić wszystkich parafian i mieszkańców Świebodzic na uroczystość poświęcenia naszej świątyni pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Świebodzicach, która odbędzie się w niedzielę 16 czerwca 2019r. o godz. 12.00. Aktu poświęcenia dokona biskup świdnicki, bp Ignacy Dec.

Poświęcenie kościoła, czyli oddanie go na wyłączną własność Boga to jedno z najważniejszych wydarzeń w całej historii parafii. Wybudowana świątynia jest owocem Waszej wiary dodzy parafianie, wieloletniego poniesionego trudu i ofiar oraz cierpliwego oczekiwania na uwieńczenie wszystkich tych starań.

Chwila jest historyczna i niezwykle doniosła dlatego zapraszam do udziału w tym ważnym dla całej parafii momencie. Liczę na Waszą obecność.

ks. Daniel Szymanik, proboszcz

Dodaj komentarz

Top