Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Służba Liturgiczna > W wielkim stylu zakończyli rok szkolny

W wielkim stylu zakończyli rok szkolny

Świebodzice

22 czerwca nadszedł długo wyczekiwany dzień zakończenia roku szkolnego! To czas na podsumowań, wyróżnień i nagród. Wśród wielu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce, dużą grupę stanowili ministranci naszej parafii.

Serce się raduje, kiedy widzę, że za rozwojem duchowym chłopców idzie rozwój intelektualny – mówi opiekun ministrantów ks. Mirosław Benedyk. Wielu ministrantów może pochwalić się wspaniałymi wynikami na świadectwie, wielu wzorową frekwencją, a jeszcze inni osiągnięciami sportowymi. W tym roku szkolnym świadectwa z czerwonym paskiem odebrało 11 ministrantów: Kacper Nawojski, Alex Błasz, Ermelindo de Mercurio, Filip Gułaj, Wojciech Niziński, Gabriel Szklarczyk, Michał Szynalski, Dominik Hołowaty, Miłosz Górski, Wiktor Brodziak, Wojciech Wilman.

 

Dodaj komentarz

Top