Jesteś tutaj
Strona Główna > Polecamy > W przeddzień jubileuszu koronacji Figurki Matki Bożej Strażniczki Wiary z Barda

W przeddzień jubileuszu koronacji Figurki Matki Bożej Strażniczki Wiary z Barda

3 lipca, w sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie będziemy uroczyście obchodzili 50. rocznicę koronacji od wieków czczonej cudownej Figurki Maryi z Dzieciątkiem. Wydarzenie to było także tematem programu „Rozmowy niedokończone” w TV Trwam.

Gośćmi programu emitowanego  28 czerwca o godz. 18.10 byli: ks. dr Zbigniew Chromy – adiunkt w Katedrze Eklezjologii i Sakramentologii PWT we Wrocławiu, ks. dr Krzysztof Ora – dyrektor wydziału duszpasterskiego Kurii Diecezji Świdnickiej, o. Mirosław Grakowicz CSsR – kustosz Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie.

Zachęcamy do posłuchania, obejrzenia audycji. 

Dodaj komentarz

Top