Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Święto Pieczonego Ziemniaka 2018

Święto Pieczonego Ziemniaka 2018

Święto Pieczonego Ziemniaka 2018, Świebodzice

Od wielu już lat nasza parafia ma swoje stoisko kulinarno-gastronomiczne na festynie rodzinnym znanym pod nazwą „Dzień Pieczonego Ziemniaka”. Nasi parafianie i w tym roku spisali się na medal, przygotowując wyśmienite ciasta i wyroby garmażeryjne.

Festyn odbywał się na boisku Szkoły Podstawowej nr 2. Oprócz stoisk ze smakołykami, na scenie można było podziwiać występy artystyczne uczniów z pobliskiej szkoły.

Wielkie zaangażowanie ludzi dobrej woli, przyjaciół i sympatyków naszej parafii przyczyniło się do włączenia się naszej wspólnoty w to miejskie wydarzenie. Dziękujemy naszym paniom gospodyniom, sponsorom i ludziom dobrej woli, za pomoc i zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.

Dochód z parafialnego stoiska, jak co roku został przeznaczony na prace budowlane naszej świątyni. Dzięki waszemu wsparciu uzyskano kwotę  3.675 zł.

 

Dodaj komentarz

Top