Jesteś tutaj
Strona Główna > Polecamy > Festiwal Młodych „Light for Life” – Wambierzyce – już w tę sobotę

Festiwal Młodych „Light for Life” – Wambierzyce – już w tę sobotę

Light for life 2018

W dniu 22. września 2018 r. w Wambierzycach odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodzieży – „Light for Life”. Tegoroczne spotkanie przebiegać będzie pod hasłem „Rób to, co kochasz”.

Program wydarzenia podzielony został na 4 części: konferencyjną, duchową, warsztatową oraz koncertową.

Pierwszą część będzie stanowiła konferencja Ireneusza Trojana skierowana do młodych ludzi. Część druga wydarzenia będzie elementem ubogacającym duchowość ludzi młodych, poprzez nabożeństwa oraz Eucharystię. Część trzecia, warsztatowa, to tzw. Strefy Młodych. Na terenie wydarzenia rozlokowane zostaną cztery odrębne strefy w ramach których odbywać się będą zajęcia praktyczne związane z tematyką poszczególnych stref. Czwartą część wydarzenia będą stanowiły koncerty wykonawców: Exodus 15, Arkadio i Michała Króla.

Festiwal Młodych „Light for life” to projekt ewangelizacyjny realizowany w Wambierzycach. Wywodzi się on z dorocznych spotkań młodzieży, organizowanych w Archidiecezji Wrocławskiej, następnie w Diecezji Świdnickiej. „Light for life” to koncerty, zabawa, prelekcje, warsztaty i modlitwa, by wspólnie odkryć Światło dla życia.

Miejscem wydarzenia jest wambierzycka bazylika mniejsza pw. Królowej Rodzin – Patronki Ziemi Kłodzkiej. Świątynia wybudowana została w latach 1715 – 1723. Jest to perła architektury sakralnej na Dolnym Śląsku oraz jedno z najważniejszych miejsc kultu Matki Bożej w Diecezji Świdnickiej. Wydarzenia festiwalowe rozgrywać się będą na placu bazyliki, na 2 specjalnie przygotowanych scenach: konferencyjnej i koncertowej.

Serdecznie zapraszamy młodzież do zapisywania się na wyjazd u ks. Wojciecha Oleksego.


A oto program wydarzenia:

 • 10:00 – 11:00 Otwarcie recepcji dla uczestników wydarzenia oraz grup zorganizowanych
 • 11:00 – 11:45 Rozpoczęcie festiwalu, zawiązanie wspólnoty
 • 11:45 – 12:30 Konferencja: Ireneusz Trojan, „Rób to co kochasz”
 • 12:45 – 14:00 Strefy młodych:
 • – Strefa wytrwałości: Andrzej Tokarz, „Padłeś? Powstań!”
 • – Strefa taneczna: Wspólnota Magnificat
 • – Strefa motywacyjna: Michał Ziomek, „Z marzeniami po D.R.O.D.Z.E.”
 • – Strefa drogowskazów: Michał Bukowski „PAX”, Życie to przygoda”
 • 14:30 – 15:30 Wspólna Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Ignacego Deca
 • 15:30 – 16:45 Obiad dla uczestników wydarzenia
 • 17:00 – 17:40 Adoracja pod przewodnictwem ks. Rafała Masztalerza, misjonarza miłosierdzia
 • 18:00 – 19:00 Koncert: Exodus 15
 • 19:00 – 19:45 Koncert: Arkadio
 • 19:45 – 20:30 Koncert: Michał Król
 • 20:30-21:00 Zakończenie wydarzenia i rozesłanie

Oficjalna strona Festiwalu Młodych: http://www.lightforlife.com.pl/

Fanpage na facebook’u: https://www.facebook.com/LightForLifeWambierzyce/

#lfl2018 Rób to co kochasz – Oficjalny spot festiwalu

🔥🔥🔥 Niesamowite festiwalowe spotkanie, pełne młodości, radości, modlitwy, muzyki i tańca czeka na Ciebie już 22 września!😁🎶🙌 Wydarzenie poprowadzą: Ireneusz Trojan, PAX, Andrzej Tokarz, Michał Ziomek📣 a na scenie koncertowej wystąpią: exodus 15, Arkadio oraz Michał Król!🎶😃 A wszystko przy współpracy z RTCK – rób to co kochasz ❤Nie może Cię razem z nami zabraknąć!😁 Do zobaczenia w Wambierzycach!😀👍👍Już teraz oznacz swoją obecność: http://bit.ly/lfl2018event👍 Dołącz do wolontariatu festiwalu: http://bit.ly/wolontariat-lfl2018

Opublikowany przez Light For Life Wambierzyce Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Top