Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Żywy różaniec > Módl się za Kościół – Różaniec 2018

Módl się za Kościół – Różaniec 2018

Różaniec 2018, Franciszek Świebodzice

W naszych kościołach w październiku w sposób uroczysty odprawiamy różaniec. W tym roku z prośbą o szczególną modlitwę za Kościół zwraca się do nas papież Franciszek.

Diabeł ukazuje się jako posiadający wielką siłę, przynosi ci podarunki, ale nie wiesz, co jest wewnątrz. Diabeł nic nie może uczynić skruszonym grzesznikom, ponieważ oni patrzą w oblicze Boże i mówią: „Panie jestem grzesznikiem, dopomóż mi”.

Papież Franciszek: – Ponawiam zaproszenie do wszystkich, aby odmawiali różaniec każdego dnia w październiku, kończąc go antyfoną „Pod Twoją obronę” i modlitwą do Św. Michała Archanioła, aby odeprzeć ataki diabła, który chce podzielić Kościół.

Dodaj komentarz

Top