Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Rodzinny festyn z ziemniakiem w tle

Rodzinny festyn z ziemniakiem w tle

Święto Pieczonego Ziemniaka Świebodzice 2016, Św. Brat Albert

Słoneczna pogoda, suto zastawione przeróżnymi smakołykami stoły, barwne stoiska z atrakcjami dla najmłodszych – w takiej scenerii odbył się po raz kolejny dzień ziemniaka. Tegoroczna edycja, ciesząca się dużą popularnością wśród mieszkańców Świebodzic była świetną okazją do wspólnej zabawy i spędzenia wolnego czasu rodziców i ich dzieci.

Wśród licznych stoisk kulinarno – gastronomicznych bardzo wielką popularnością cieszyło się parafialny bufet. Wielkie zaangażowanie ludzi dobrej woli, przyjaciół i sympatyków naszej parafii przyczyniło się do włączenia się naszej wspólnoty w to miejskie wydarzenie. Dziękujemy Paniom Domu, sponsorom i amatorom domowej kuchni. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na prace budowlane w naszej świątyni. 

»»» Zobacz galerię zdjęć z Dnia Pieczonego Ziemniaka 2016 «««

Dodaj komentarz

Top