Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej

Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej

Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży, Kościół Św. Brata Alberta, Świebodzice

W Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych na terenie naszej parafii w dniach 22-24 lutego odbyły się wielkopostne rekolekcje dla dzieci i młodzieży.

Nauki rekolekcyjne poprowadził ks. Kamil Pawlik na co dzień posługujący w parafii Wniebowzięcia NMP w Bielawie. Ksiądz rekolekcjonista w sposób przystępny dla najmłodszych przedstawiał chrześcijańską drogę, która prowadzi do spotkania z Bogiem. Wraz z najmłodszymi dziećmi w rekolekcjach uczestniczy pluszowy miś Kajtek, który wspomagał księdza i „podejmował dialog” z uczniami. Rozważania dla dzieci oparte były na trzech głównych filarach życia duchowego: poście, modlitwie i jałmużnie.

Liczymy, że aby te święte ćwiczenia przyniosą duchowe owoce w ich życiu.

Hasło spotkań z dziećmi ze szkoły podstawowej: Na drodze do nieba.
Hasło spotkań z młodzieżą gimnazjalną: Ale faza! Życie pod napięciem.

Zdjęcia dzień 2


Zdjęcia dzień 1


 

Dodaj komentarz

Top