Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Najwspanialszy obraz Boga to Jezus – Rekolekcje Adwentowe (audio)

Najwspanialszy obraz Boga to Jezus – Rekolekcje Adwentowe (audio)

Rkolekcje adwentowe, młodzież, par. Św. Brata Alberta Świebodzice

– W jakiego Boga wierzysz? Jak ma na imię twój Bóg? To kolejne pytania, na które należało odpowiedzieć w cichości swojego serca, podczas adwentowych ćwiczeń rekolekcyjnych, które w tym roku głosił ks. Marcin Dolak ze Świdnicy.

Ludzie mają różne obrazy Boga. Często jest to wykrzywiony obraz Boga. Boga jako surowego sędziego, który czeka na podniecie człowieka, aby go zaraz ukarać, lub fałszywy obraz Boga, który jest starym dziadkiem z brodą, siedzącym w fotelu gdzieś w niebie, stworzył sobie świat, a teraz patrzy jak sobie człowiek na tym świecie radzi.

A Bóg to najwspanialszy tato i najwspanialsza mama. Bóg, który jest. A najwspanialszy obraz Boga to Jezus.

Serdecznie zachęcamy do posłuchania kolejnych rozważań rekolekcyjnych.

Dodaj komentarz

Top