Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Jak u siebie w domu czyli opłatek wspólnot parafialnych

Jak u siebie w domu czyli opłatek wspólnot parafialnych

Opłatek grup parafialnych, Świebodzice, par. Św. Brata Alberta Świebodzice

15 stycznia w domu parafialnym odbyło się spotkanie opłatkowe wspólnot działających w naszej parafii.

Na spotkanie przybyły osoby zaangażowane w życie parafii: księża, katecheci, zelatorzy i członkowie Żywego Różańca, przedstawiciele Ewangelizacyjnej Grupy Teatralnej, Bractwa Szkaplerznego, Scholi parafialnej, Grupy modlitewnej, Grupy utrzymującej porządek w naszym kościele, a także panowie kościelni i panie z Chóru parafialnego.

Spotkanie rozpoczęło się od odczytania słowa Bożego, które proklamował ks. wikariusz Mirosław. W dalszej części ks. proboszcz Daniel podziękował za zaangażowanie w życie parafii i podkreślił, aby zawsze czuć się jako gospodarze, zarówno w świątyni, jaki domu parafialnym.
Następnie życzenia, dzielenie się opłatkiem, kolędowanie i serdeczne, pełne życzliwości rozmowy przy herbacie i ciastku.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania spotkania opłatkowego składamy serdeczne Bóg zapałać.

>>> Galeria ze spotkania wspólnot parafialnych <<<

Dodaj komentarz

Top