Jesteś tutaj
Strona Główna > Polecamy > Iskra Bożego Miłosierdzia – środa godz. 15.00

Iskra Bożego Miłosierdzia – środa godz. 15.00

„Koronka do Bożego miłosierdzia na ulicach miasta” od wielu lat odbywa się 28 września, o godz. 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćko, spowiednika św. Faustyny. Na ulicach setek miast całego świata, miliony ludzi wychodzą z koronką w ręku, by prosić Boga o Miłosierdzie dla siebie i całego świata.

Także i my wzorem roku ubiegłego chcemy się włączyć w tę modlitwę – Iskry Bożego Miłosierdzia. Dlatego zapraszamy wszystkich w środę na godz. 15.00 przed nasz kościół, gdzie wspólnie odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Wystarczy sznur koralików, szczere chęci i zaledwie 10 minut, tyle potrzeba, aby odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Obejmijmy modlitwą naszą parafię i nasze miasto. Zachęcamy do licznego udziału.

A tak zgromadziliśmy się rok temu.

Iskra Bożego Miłosierdzia 2015

Dodaj komentarz

Top