Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Grupa Teatralna rozpoczyna nowy sezon ewangelizacyjny

Grupa Teatralna rozpoczyna nowy sezon ewangelizacyjny

W mijającym tygodniu po wakacyjnej przerwie spotkała się Ewangelizacyjna Grupa Teatralna, która z wielkim entuzjazmem przyjęła informację, że Misterium „Tajemnice Eucharystii” jest nadal bardzo oczekiwanym przedstawieniem przez wiernych wielu parafii.

Pan Bóg nieustannie przypomina nam o swojej obecności, zwłaszcza w Eucharystii, dlatego misterium o Najświętszym Sakramencie nigdy nie straci na aktualności.

W najbliższym czasie będziemy gościć w następujących parafiach:

  • 9 października, par. MB Królowej Polski, Świebodzice – Ciernie, godz. 15.00
  • 23 października, b/d
  • 6 listopada, b/d
  • 27 listopada, b/d

Ewangelizacja to nie tylko patrzenie się na innych, ale także zaangażowanie się samemu, dlatego jesteśmy otwarci na nowe osoby, które chciałby się włączyć jako aktorzy do przedstawienia, do czego serdecznie zachęcamy i zapraszamy. Kontakt z ks. Mirosławem (e- mail: mirekbenedyk(at)yahoo.pl) lub bratem Ryszardem Kramarzem czy bratem Zbigniewem Janasiem.

Więcej na temat Ewangelizacyjnej Grupy Teatralnej można przeczytać tutaj.

 

 

Dodaj komentarz

Top