Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Festiwal Młodych „Light For Life” – Wambierzyce – 21 września

Festiwal Młodych „Light For Life” – Wambierzyce – 21 września

W dniu 21. września 2019 r. w Wambierzycach odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodzieży – „Light for Life”. Tegoroczne spotkanie przebiegać będzie pod hasłem „Weź Słowo, podaj dalej”.

Program wydarzenia podzielony został na 4 części: konferencyjną, duchową, warsztatową oraz koncertową.

Pierwszą część będzie stanowiła konferencja Jaśka Meli skierowana do młodych ludzi. Część druga wydarzenia będzie elementem ubogacającym duchowość ludzi młodych, poprzez nabożeństwa oraz Eucharystię. Część trzecia, warsztatowa, to tzw. Strefy Młodych. Na terenie wydarzenia rozlokowane zostaną cztery odrębne strefy w ramach których odbywać się będą zajęcia praktyczne związane z tematyką poszczególnych stref. Czwartą część wydarzenia będą stanowiły koncerty wykonawców: Arkadio, TGD.

Festiwal Młodych „Light for life” to projekt ewangelizacyjny realizowany w Wambierzycach. Wywodzi się on z dorocznych spotkań młodzieży, organizowanych w Archidiecezji Wrocławskiej, następnie w Diecezji Świdnickiej. „Light for life” to koncerty, zabawa, prelekcje, warsztaty i modlitwa, by wspólnie odkryć Światło dla życia.

ZAPISY U KS. WOJCIECHA OLEKSEGO 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I INFORMACJE NA OFICJALNEJ STRONIE WYDARZENIA 

Dodaj komentarz

Top