Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Zanim w naszej świebodzickiej Publicznej Szkle Podstawowej nr 2 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania wybrzmiał pierwszy dzwonek, rozpoczynający nowy rok szkolny 2019/2020, uczniowie, rodzice i nauczyciele, zgromadzili się na wspólnej Mszy świętej, której przewodniczył ks. wikariusz Wojciech Oleksy.

Następnie, po Eucharystii, podczas której modliliśmy Boże błogosławieństwo na czas nauki, punktualnie o godz. 9.00 uczniowie przybyli na halę OSIR-u, aby wraz z rodzicami, nauczycielami, dyrekcją oraz zaproszonymi gośćmi, oficjalnie rozpocząć nowy rok szkolny. Uczniom na czas zdobywania wiedzy i umiejętności oraz pogłębiania wiary, nauczycielom, rodzicom, katechetom i wychowawcom na czas pracy z młodym pokoleniem, niech Pan Bóg błogosławi.

W naszej szkole w tym roku uczyć się będzie blisko 650 uczniów. Katechizować będzie 4 katechetów: Pan Marian Kocik, Pani Teresa Sikorska, Pani Katarzyna Wrona oraz Ks. Wojciech Oleksy 

Dodaj komentarz

Top