Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Chór parafialny > Bogu i Ojczyźnie – koncert chóru

Bogu i Ojczyźnie – koncert chóru

Chór parafialny, listopad 2016, parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

W środę po wieczornej Eucharystii swoim koncertem mile zaskoczył nas chór parafialny. Był to występ bez większych zapowiedzi i afiszów, a chórzyści zaprezentowali się z repertuarem patriotyczno – religijnym.

Pod kierownictwem i przy akompaniamencie pana organisty Michała Sokołowskiego, istniejący od samego początku parafii chór kościelny zaprezentował takie utwory jak Gaude Mater Polonia, Z dawna Polski Tyś Królową, czy Mazurek Dąbrowskiego.

Dziękujemy naszym drogim chórzystkom i chórzystom za piękne doznania artystyczne i wyrażamy wdzięczność za wysiłek włożony w przygotowanie okolicznościowego występu.

Każdego, kto chciałby się przyłączyć do wspólnego śpiewu zapraszamy. Chór spotyka się w każdą środę po wieczornej Eucharystii.

Następny występ chóru, odbędzie się w klimacie świąt Narodzenia Pańskiego.

Dodaj komentarz

Top