Strona Główna > Aktualności > Zmiany przy Ołtarzu

Zmiany przy Ołtarzu

Tradycyjnie już w Wielki Czwartek powiększa się grono Służby Liturgicznej naszej parafii. W tym roku komże przywdział 1  nowy ministrant, 2 ministrantów zostało lektorami.

W obecności rodziców, rodzeństwa i rodziny oraz całej wspólnoty parafialnej na uroczystej Mszy św. Wieczerzy Pańskiej ksiądz proboszcz Daniel Szymanik pobłogosławił nowych ministrantów i lektorów.  Kandydaci  do lektoratu i ministrantury zostali odpowiednio przygotowani do tej zaszczytnej służby. Mamy nadzieję, że z pomocą łaski Bożej dobrze będą wypełniać swoje zobowiązania.

Życzymy wszystkim nowym lektorom i nowemu ministrantowi, aby byli chlubą swoich rodzin, naszej parafii, a swoim postępowaniem i dobrze wypełnionymi obowiązkami godnie służyli na Chwałę Pana.