Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > W kwietniu modlimy się za lekarzy na misjach

W kwietniu modlimy się za lekarzy na misjach

Papieska powszechna intencja modlitewna na kwiecień 2019 brzmi:

Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Do modlitwy w intencji lekarzy i pracowników organizacji humanitarnych wzywa Papież w intencji przeznaczonej na miesiąc kwiecień. W krótkim filmie, który jej towarzyszy, Franciszek wskazuje, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach możemy znaleźć przykłady życzliwości.

One thought on “W kwietniu modlimy się za lekarzy na misjach

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje wielkie zaskoczenie. Chcę dać lajka za Twój trud. Koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie wpadał aby poczytać nowe artykuły.

Dodaj komentarz

Top