Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Konkurs Dla Świętych I Błogosławionych

Konkurs Dla Świętych I Błogosławionych

Z okazji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych w naszej parafii w ostatnią niedzielę października zorganizowano mały festiwal świętych.

Wydarzenie to miało na celu przybliżenie najmłodszym parafianom postaci świętych i błogosławionych, których zarówno życie, jak i wyznaczona przez Boga misja może stać się wzorem na drodze do świętości każdego z nas.

Na zaproszenie ks. Wojciecha odpowiedziała grupa dzieci. Święci zgodnie ze swoją hagiografią posiadali charakterystyczne atrybuty, po których staraliśmy się ich rozpoznać. Św. Kazimierz ubrany był jak prawdziwy król, godnie i z majestatem przemieszczał się po prezbiterium. Św. Hiacynta której objawiła się Matka Boża trzymała w ręku różaniec. Natomiast św. Weronika po raz kolejny otarła obliczę Pana Jezusa.

One thought on “Konkurs Dla Świętych I Błogosławionych

Dodaj komentarz

Top