Jesteś tutaj
Strona Główna > Zaproszenie > Zaproszenie na spotkanie młodych – OdNowa

Zaproszenie na spotkanie młodych – OdNowa

Już niebawem, 22 sierpnia, rozpocznie się 26. Spotkanie Młodych. Tegoroczne hasło inicjatywy zawiera się w słowie: OdNowa. Spotkanie jest w całości poświęcone kerygamtowi, byśmy usłyszeli to co powinno być dla nas pierwsze: o miłości, grzechu, Duchu i wspólnocie.

Wydarzenie potrwa od 22 do 25 sierpnia. Jak zawsze zaproszeni zostali interesujący prelegenci: Jasiek Mela, Dobromir Makowski – RapPedagogia, s. Anna Mikołajewicz, ks. Krzysztof Żmigrodzki, ks. Tomasz Ślazyk, o. Tomasz Nowak, o. Piotr Kantorski oraz wielu innych.
Odbędą się również koncerty: Fisheclectic oraz owca

Koszt uczestnictwa wynosi 70 zł i obejmuje: nocleg na sali gimnastycznej lub na polu namiotowym, całodobowy dostęp łazienek z ciepłą wodą, dwudaniowy obiad, chleb i herbatę rano i wieczorem, ubezpieczenie oraz wstępy na wszystkie koncerty i konferencje.

Szczegółowe informacje oraz program całego SM 2019 znajdziecie na stronie:
www.spotkaniemlodych.eu

Informacje i zapisy u Księdza Wojciecha

Dodaj komentarz

Top