Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Chór parafialny > Śpiew na chwałę Bożą

Śpiew na chwałę Bożą

Występ chóru parafialnego, parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

Kolejny już występ naszego parafialnego chóru po środowej eucharystii rozpoczął świętowanie uroczystości odpustowych związanych ze wspomnieniem św. Brata Alberta Chmielowskiego.

Nasze rozśpiewane panie i towarzyszący im jeden mężczyzna w basowym tonie pod czujną opieką etatowego organisty Pana Michała Sokołowskiego wyśpiewali radosne pieśni pochwalne nawiązujące do świątecznego charakteru odpustowego. Najpiękniej jednak wybrzmiała pieśń „Jesteśmy piękni, twoim pięknem Panie„. Na dalszy czas wzrastania w łasce u Boga, prób i występów, całemu zespołowi życzymy wszelkiej pomyślności i darów Ducha Świętego.

Dodaj komentarz

Top