Jesteś tutaj
Strona Główna > Polecamy > Rekolekcje dla młodzieży – Zaproszenie

Rekolekcje dla młodzieży – Zaproszenie

Rekolekcje diecezjalne Idźcie i głoscie, Świebodzice, Św. Brat Albert

Od czterech lat w naszej diecezji organizowane są rekolekcje ewangelizacyjne, cieszące się coraz większą liczbą uczestników. W sobotę 14 października do Ząbkowic Śl. organizatorzy zapraszają młodzież.

Wobec rzeczywistości, w której coraz więcej ludzi odchodzi od Kościoła, rezygnuje z wiary, istnieje coraz większa potrzeba ewangelizacji i budzenia świadomości do ewangelizacji. Tegoroczne rekolekcje poprowadzą: ks. Artur Godnarski, organizator wielu działań ewangelizacyjnych w Polsce w tym akcji „Przystanek Jezus” oraz Jose Prado Flores z Meksyku, który jest znanym na całym świecie świeckim ewangelizatorem.

Skorzystajmy tej wyjątkowej okazji do formacji i doświadczenia wspólnoty. Ks. biskup Ignacy Dec dzieło rekolekcji obejmuje modlitwą i z serca błogosławi zarówno organizatorom, prowadzącym, a zwłaszcza wszystkim uczestnikom rekolekcyjnych spotkań.

Hasłem i myślą przewodnią spotkań będą słowa: „Idźcie i głoście – czyńcie uczniów”. Rekolekcje odbędą się w czterech odsłonach – dla księży, dla sióstr zakonnych, dla młodzieży i dla dorosłych. Każda z tych grup spotka się z prowadzącymi w innym dniu.

Młodzież naszej parafii (zwłaszcza młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania) prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt wyjazdu 30 zł. Wyjazd z ks. Mirosławem 14 października 2017 w sobotę o godz. 8.00, powrót około 19.00. Osoby niepełnoletnie przedkładają zgodę rodziców, którą można pobrać tutaj.

Podczas wyjazdu mile widziani są także rodzice.

Oto harmonogram spotkania:

miejsce spotkania: Hala Słoneczna, ul. Powstańców Warszawy 7i, Ząbkowice Śląskie

08.00 Wyjazd ze Świebodzic z parkingu obok basenu
09:30 Przyjazd do Ząbkowic – Rejestracja (odbiór identyfikatora)
10:00 Zawiązanie wspólnoty, uwielbienie
11:00 Konferencja I
12:30 Przerwa
13:00 Konferencja II
14:30 Obiad
16:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
16:30 Eucharystia
17.50 Wyjazd
19.15 Przyjazd do Świebodzic

Dodaj komentarz

Top