Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Przygotowanie świątyni do Pierwszej Komunii Świętej

Przygotowanie świątyni do Pierwszej Komunii Świętej

Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej 2016, Parafia Św. Brata Alberta Świebodzice

Przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej wymaga wielu przygotowań, nie tylko ze strony dziecka, ale i jego rodziców. Najważniejsze są jednak przygotowania duchowe, po przecież sakrament Eucharystii to uczta dla ducha.

Już w sobotę o godz. 9.00 nasze dzieci i ich rodzice przystąpią do sakramentu pokuty i pojednania. Ale dzień wcześniej wieczorem odbyły się także porządki w kościele, by godnie i ładnie wyglądała nasza świątynia w tym ważnym czasie, kiedy dzieci świadomie i w pełni będą uczestniczyć we Mszy Świętej.

A oto galeria z kościelnych porządków, gdzie pierwsze skrzypce rodzice dzieci przystępujących w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej.

Dodaj komentarz

Top