Strona Główna > Aktualności > Pożegnanie katechetów

Pożegnanie katechetów

Podczas niedzielnej Mszy świętej o godz. 10:45 nasza wspólnota parafialna podziękowała naszym katechetom, którzy zakończyli posługę i przeszli na emeryturę.

Pani Teresa Sikorska przepracowała jako katechetka 26 lat, natomiast Pan Marian Kocik 22 lata. Ksiądz Proboszcz Daniel Szymanik podziękował za pracę katechetów. Podziękowania złożyły dzieci i młodzież, dziękując za wieloletni trud pracy w katechezie.

Dziękujemy Pani Teresie i Panu Marianowi za współpracę, postawę godną naśladowania życzymy dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym jak również spełnienia powziętych planów i zamierzeń oraz wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy. Niech Pan Jezus obdarza Was wszelkimi łaskami i prowadzi na wszystkich drogach Waszego życia. Niech Matka Najświętsza czuwa nieustannie nad Wami.