Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Podsumowanie Nabożeństw Różańcowych

Podsumowanie Nabożeństw Różańcowych

Św. Brat Albert Świebodzice

Modlitwa różańcowa jest wielkim skarbem Kościoła. Jednoczy ludzi, którzy odmawiając różaniec, rozważają tajemnice życia Jezusa i Maryi. Różaniec jest modlitwą, która może zdziałać cuda!

Modlitwa różańcowa była szczególnie bliska św. Janowi Pawłowi II, który powiedział:„Jeśli pragniecie przez kilka chwil być bliscy sercu Papieża, łączmy się w modlitwie różańcowej, w której polecam was wszystkich Maryi Pannie; pragnąłbym, byście wy również mnie polecali Jej w ten sposób.”

Dzieci z naszej parafii przez cały październik gromadzili się na wspólnej modlitwie różańcowej. W Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata miało miejsce podsumowanie nabożeństw różańcowych. Najbardziej aktywni uczestnicy nabożeństw otrzymali nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w Roratach.

Dodaj komentarz

Top