Jesteś tutaj
Strona Główna > Polecamy > Zaproszenie na Piknik Parafialny w sobotę 17 czerwca

Zaproszenie na Piknik Parafialny w sobotę 17 czerwca

Festyn parafialny 2017, par. Św. Brata Alberta Świebodzice

Drodzy parafianie, mieszkańcy Świebodzic, goście. Pragniemy zaprosić was wszystkich na Odpust Parafialny ku czci św. Brata Alberta Chmielowskiego w sobotę dniu 17 czerwca.

Z racji, że rok 2017 został ogłoszony przez Sejm RP rokiem św. Brata Alberta, w naszej wspólnocie chcemy uczcić ten fakt parafialnym festynem rodzinnym, który odbędzie się w dzień naszego odpustu parafialnego w godzinach 13:00 – 17:00 na placu szkolnym Zespołu Szkół nr 2 (obok kościoła). Szczegóły imprezy dostępne na plakacie poniżej. Gwoździem programu będzie muzyczny występ kleryków naszego seminarium „The CLOUDS”. A nagrodą główną ufundowaną przez ks. proboszcza będzie lot szybowcem.

O godz. 18:00, odbędzie się uroczysta Msza odpustowa której przewodniczyć będzie JE ks. bp Ignacy Dec. Uroczystość ta zostanie połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

Dodaj komentarz

Top