Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Otrzymali Ducha Świętego

Otrzymali Ducha Świętego

17 czerwca, w doroczną uroczystość rodziny parafialnej związaną ze świętym Bratem Albertem Chmielowskim, do naszej parafii przybył  bp Adam Bałabuch – biskup pomocniczy, który przewodniczył odpustowej Eucharystii i udzielił sakramentu bierzmowania 32 kandydatom.

Czas odpustu to zawsze czas dziękczynienia za wszelkie dobro otrzymane od Boga. W tym roku dziękujemy za konsekracje naszej świątyni.  W homilii  biskup Adam przypomniał postać patrona naszej świątyni i parafii, podkreślając przez co zdobył świętość i jak pozostał w pamięci Kościoła i naszego narodu. Św. Brat Albert oddawał wszystkim swoje serce bezinteresownie.  

Ksiądz Biskup Adam Bałabuch sprawując najświętszą ofiarę obecnej młodzieży w sakramencie bierzmowania udzielił darów Ducha Świętego. Młodzież została wcześniej przygotowana przez udział w rekolekcjach i katechezach parafialnych.

 

Więcej zdjęć tutaj

Dodaj komentarz

Top