Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Ostatnie Nabożeństwo Fatimskie

Ostatnie Nabożeństwo Fatimskie

W niedzielny wieczór wierni zgromadzili się w kościele parafialnym na nabożeństwie fatimskim, któremu przewodniczył wikariusz ks. Wojciech Oleksy. To szczególne nabożeństwo, ponieważ było ono ostatnim w roku.

Tego dnia modlitwy wraz dziećmi i młodzieżą rozpoczęliśmy modlitwą różańcową, którą poprowadziła wspólnota „Róż Żywego Różańca” przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Następnie Mszy św. przewodniczył i homilie wygłosił ks. proboszcz Daniel Szymanik.

Po Eucharystii, odczytano intencje wiernych zapisane w księdze fatimskiej i po rozważeniu jednej z tajemnic różańcowych wyruszono w procesji światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na koniec ks. Wojciech podziękował wszystkim.

 

Dodaj komentarz

Top