Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Obostrzenia w Kościele

Obostrzenia w Kościele

Ze względu na ograniczenia wprowadzone przez ministra zdrowia informujemy, że w naszym kościele może przebywać 1 osoba na 20m2

Dla bezpieczeństwa i wygody uczestników liturgii zostały wyznaczone bezpieczne strefy z tabliczką „Tu jest Twoje miejsce”. Prosimy o zajmowanie siedzisk tylko i wyłącznie w tych wyznaczonych punktach. One pozwolą nam zachować bezpieczny dystans między osobami będącymi w świątyni. Wszystkie zajęte punkty będą oznaczać, że dozwolony limit osób został wyczerpany. Jednocześnie bardzo prosimy o odpowiedzialność i bezwzględne zasłanianie ust i nosa maseczką ochronną.

Osoby, które nie zmieszczą się w „limicie epidemiologicznym” prosimy o korzystanie z radia, telewizji i internetu. Przypominam, że na taką okoliczność bp Marek udzielił dyspensy i nikt nie zaciąga z tego powodu grzechu.

Dodaj komentarz

Top