Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Ewangelizacyjna Grupa Teatralna > O Eucharystii w Święto Miłosierdzia

O Eucharystii w Święto Miłosierdzia

Tajemnice Eucharystii to przedstawienie, które ukazuje objawienia boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas na temat Mszy Świętej. Ewangelizacyjna Grupa Teatralna tym razem zawitała do Wałbrzycha, z misterium o najcenniejszym skarbie Kościoła.

Jest to świadectwo, które muszę i chcę dać całemu światu dla większej chwały Bożej i dla zbawienia tych, którzy chcą otworzyć serca Panu – pisała Catalina Rivas świecka misjonarka Eucharystycznego Serca Jezusa. Parafialna grupa aktorów – ewangelizatorów w niedzielę 28 kwietnia w kościele Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu przybliżała wiernym prawdę, którą przekazał boliwijskiej mistyczce sam Jezus Chrystus.

>>> Więcej zdjęć z wydarzenia <<<

Dodaj komentarz

Top