Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Nowa Droga Krzyżowa – Zakończenie prac

Nowa Droga Krzyżowa – Zakończenie prac

Zakończyliśmy prace

związane z wykonaniem Drogi Krzyżowej w naszej świątyni.

Proces tworzenia tego dzieła trwał ponad 2 lata. Z końcem października 2021 r. zamontowano ostatnie dwie brakujące stacje. Przy tej okazji pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim ofiarodawcom i fundatorom tej nietuzinkowej Drogi Krzyżowej. Dziękujemy również artystom, spod ręki których wyszło to dzieło – Państwu Monice i Sylwestrowi. Dziękuję Panu Jackowi, który wykonał zabudowy i wszelkie niezbędne prace budowlane oraz instalację podświetlającą poszczególne stacje. Były to niezwykle kosztowne i skomplikowane prace. Pragnę wyrazić swoją radość z ich ukończenia. Mam nadzieję, że to dzieło fantastycznie wpisując się w wystrój kościoła pomoże nam i ułatwi rozważanie Męki Pańskiej, tak wspólnotowo jak i indywidualnie. Jeszcze raz Bóg Zapłać.

 

Dodaj komentarz

Top