Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Wrześniowe nabożeństwo fatimskie

Wrześniowe nabożeństwo fatimskie

Nabożeństwo Fatimskie, wrzesień 2018

W czwartek 13  września, wierni czciciele Matki Bożej zebrali się na Nabożeństwie Fatimskim. Uroczystą procesję i modlitwę różańcową poprzedziła Msza św., której przewodniczył wikariusz ks. Wojciech Oleksy.

W homilii  ks. Wojciech zwrócił  uwagę na znaczenie różańca w życiu każdego chrześcijanina, mówiąc:Różaniec  to dar od Pana Boga dla nas, dar ofiarowany za pośrednictwem Maryi. Modlitwa różańcowa jest prawdziwym skarbem, który rozwija nasze życie wewnętrzne. Dzięki niemu otrzymujemy łaskę od Boga, jego opiekę, wsparcie w walce z grzechem. 

Przez wstawiennictwo Pani Fatimskiej zanosiliśmy do Boga wspólne intencje. Szczególnie troskę wychowania dzieci i młodzieży z racji rozpoczątego roku szkolnego. Modliliśmy się także za Ojczyznę w 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Dodaj komentarz

Top