Jesteś tutaj
Strona Główna > Aktualności > Dziękczynienie za mijający rok szkolny 2015/2016

Dziękczynienie za mijający rok szkolny 2015/2016

Msza na zakończenie roku szkolnego 15/16, Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego Świebodzice

W przeddzień zakończenia roku szkolnego dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych nr 2 wzięła udział w uroczystej Mszy Świętej w naszym kościele parafialnym.

Dziękczynnej Eucharystii przewodniczył ks. proboszcz Daniel Szymanik, a homilię do społeczności szkolnej wygłosił ks. wikariusz Mirosław Benedyk, który podkreślił, że każdy, kto żyje świętymi sakramentami i daje świadectwo swoim życiem, że jest człowiekiem wierzącym, jest tym, który swój dom, swoje życie buduje na skale, którą jest Jezus Chrystus. Na zakończenie liturgii ks. proboszcz serdecznie podziękował przybyłym obecność, modlitwę i życzył bezpiecznych i szczęśliwych wakacji.

Prośmy o dobre przeżycie wakacji, by Pan Jezus, o którym będziemy pamiętać w codziennej modlitwie, z którym będziemy się spotykać na niedzielnej Mszy św. i w sakramencie pojednania, sprawił, byśmy pomocą, uśmiechem i dobrą zabawą pomogli wielu być bardziej szczęśliwymi.

Dodaj komentarz

Top